Hakkımızda

Biz Kimiz?

KURUMSAL

FARMAKOD ENDÜSTRİYEL YAZILIM VE ROBOTİK TEKNOLOJİLER  A.Ş. robotik mühendislik, endüstriyel teknik inşaat, makine tasarım ve üretim insansız ASRS depo sistemleri ve WMS depo yönetim sistemleri yazılım, insansız reçete sistemli fabrika üretim proses süreçleri (SCADA)elektrik projeleri, metalurji demir çelik sahaları otomasyon ve robotik projeler, ERP yazılım üretimi çözümlerinde yenilikçi dünya standartlarını yakalayan bakış açısıyla; yetkili ve dinamik uzmanlık sağlayarak müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. 

Şirket olarak her müşterinin ve projenin kendine özel iş gereksinimlerini, uzman bakış açısıyla değerlendirerek deneyimlerimizi aktarmaktayız. Tasarım, detaylandırma ve imalat aşamalarına yönelik sınıfının en iyi BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) hizmetini vermekteyiz. Aynı zamanda proje koordinasyonu konusundaki becerilerimiz ve uzmanlığımızla da her projeye özgün yönetim çözümleri sunmaktayız. Firmamız yenilikçi araçları, deneyimli üst düzey ekipler ile kullanarak tüm müşterileri için kaliteli hizmetler sağlamaktadır. Firmamızda mimari, inşaat, mekanik, elektrik ve altyapı disiplinlere ait projelerin üç boyutlu modellemeleri BIM araçları etkin şekilde kullanılarak, Dünya BIM standartları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

Taahhüt işlerinde temel prensibimiz uluslararası standartları yakalamak emniyetli ekonomik, estetik ve fonksiyonel çözümler sunmak ve bunları teknik kadrolarımız yönetiminde uzman ekiplerimizle hayata geçirmektedir. Proje Yönetimi ve Teknik konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermekteyiz.

Bugüne kadar “Proje” ve “Taahhüt” konularında yurtiçi ve yurtdışı birçok önemli projede yer alan “FARMAKOD ENDÜSTRİYEL YAZILIM VE ROBOTİK TEKNOLOJİLER A.Ş ” profesyonel ekibi, kalite anlayışı ve başarılı çalışmaları ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. FARMAKOD geleneksel anlayış yerine dünyada ve ülkemizde hızla gelişen ve kabul gören yenilikçi anlayışı ile çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir.